Warszawa, Ludwika Rydygiera 15A/61
513-499-499 biuro@konsorcjumfinansowe.pl
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

O nas

Poznaj nas bliżej

O nas

Konsorcjum Finansowe sp. z o.o. świadczy pożyczki pod zastaw nieruchomości na terenie całej Polski. Uważamy, że każdy człowiek szukający pożyczki ma różne oczekiwania i dlatego zawsze dostosowujemy warunki pożyczki tak, aby jej spłata nie stanowiła obciążanie finansowego.

Uczciwość, profesjonalizm i terminowość - Te cechy dokładnie określają jakość naszych usług i podejście do Klienta. Tym się kierujemy od początku istnienia Konsorcjum Finansowego i gwarantujemy, że nigdy nie ulegnie to zmianie.

Współpraca z nami

Krok 1. Nawiązanie kontaktu

Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 606-433-326, wysyłając wiadomość na biuro@konsorcjumfinansowe.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Krok 2. Wycena nieruchomości

Nasz analityk w dogodnym dla Państwa terminie wykona wycenę nieruchomości dzięki której będziemy mogli określić maksymalną kwotę pożyczki.

Krok 3. Ustalenie warunków pożyczki

Dostosujemy warunki pożyczki tak, aby jej spłata nie stanowiła dla Państwa ciężaru finansowego. Oczywiście wszystkie punkty umowy są jasne i ich zrozumienie nie będzie stanowić problemu.

Krok 4. Podpisanie umowy

Po podpisaniu umowy pieniądze do 48 godzin trafiają na Państwa konto bankowe lub wręczamy gotówkę do ręki.

Nasz cel

Każdy Klient musi być w 100% zadowolony ze współpracy z Konsorcjum Finansowym sp. z o.o.

Właśnie dlatego udzielane przez nas pożyczki pod zastaw nieruchomości są zawsze dostosowane do oczekiwań i możliwości Klienta. Nasze profesjonalne podejście owocuje poleceniami od Klientów i tym, że powracają do nas, bo oferowane przez nas pożyczki są po prostu na uczciwych warunkach.

W Polsce działa wiele firm udzielających pożyczki i bardzo często spotykamy się z Klientami, którzy zostali nieuczciwie potraktowaniu przy braniu pożyczki, przez co mają problemy ze spłatą zadłużenia. Konsorcjum Finansowe sp. z o.o. pomoże wybrnąć z takiej sytuacji poprzez oddłużenie nieruchomości na której ciążą przekraczające możliwości finansowe zadłużenia.

Naszym celem jest pokazanie, że pożyczki mogą być udzielane na dobrych warunkach, których spłata nie będzie stanowiła dużego obciążenia domowego budżetu.