O nas

O nas

Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o.

Jako Konsorcjum Finansowe oferujemy pożyczki, których zabezpieczeniem był dowolny rodzaj nieruchomości. Na rynku znajdujemy się od 2004 roku – przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące pożyczek, które pomogły naszym klientom w przeprowadzeniu daleko idących inwestycji czy poprawie ogólnej kondycji finansowej. U nas możesz zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Przez cały okres naszej działalności wykształciliśmy bardzo wysokie standardy współpracy z klientem. Wycena nieruchomości oraz ustalenie warunków pożyczki jest zorientowane przede wszystkim na komfort pożyczkobiorcy.  Każdy zapis umowy dokładnie tłumaczymy, dzięki czemu pożyczkobiorcy mają zagwarantowane bezpieczeństwo pożyczki.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym na co dzień obdarzają nas klienci. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą pożyczką, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz kontaktowy.

Gwarancja i komfort

Dlaczego my?

Przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z pożyczki
w Konsorcjum Finansowym

Osoby korzystające z naszych pożyczek mogą liczyć na bezpieczeństwo – skrupulatnie tłumaczymy każdą wątpliwość dotyczącą zapisów umowy. Pożyczkobiorcy Konsorcjum Finansowego otrzymują między innymi:

  • Przejrzystość zapisów
  • Dostosowanie warunków pożyczki
  • Uczciwość, profesjonalizm, terminowość
  • Możliwość zastawienia nieruchomości na terenie całej Polski

Po ustaleniu i zaakceptowaniu przez klienta warunków pożyczki, dokonujemy wypłaty odpowiedniej sumy pieniędzy. Pożyczka może pojawić się na koncie pożyczkobiorcy nawet w 48 godzin od podpisania umowy.

Na życzenie klienta możliwe jest przyśpieszenie wypłaty maksymalnie do 24 godzin od podpisania umowy. W razie potrzeby możemy także wypłacić gotówkę.

W naszej pracy kierujemy się komfortem pożyczkobiorców. Zapewniamy wygodne terminy rat, które nie będą obciążeniem finansowym przekraczającym możliwości klientów. 

Sprawdź więcej

Pytania i odpowiedzi

Wzajemne zaufanie jest najważniejsze w naszej pracy. Poznajmy się bliżej.

Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o. jest firmą pożyczkową udzielająca pożyczek pod zastaw dowolnego rodzaju nieruchomości. Oznacza to, że zastawowi mogą ulec między innymi domy, mieszkania, lokale użytkowe, działki, a także gospodarstwa rolne.

Naszym celem jest pokazanie, że pożyczki, przy których zabezpieczeniem jest zastaw dowolnego rodzaju nieruchomości, mogą być udzielane na dobrych warunkach.

Na rynku znajdujemy się od 2013 roku – przez wiele lat obsługi klienta i udzielaniu pożyczek wykształciliśmy standardy, które zyskują polecenia zadowolonych pożyczkobiorców.

Nie. Oprócz pożyczek pod zastaw oferujemy jedynie oddłużanie nieruchomości.

Pożyczki udzielane są osobom prowadzącym działalność gospodarczą, na cele związane z jej prowadzeniem.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub wypełnij formularz

Przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące pożyczki, a także nasz analityk umówi się na wizytę w celu wyceny zastawianej nieruchomości. Skorzystaj z naszej pożyczki już dziś – czekamy na Ciebie.