Warszawa, Ludwika Rydygiera 15A/61
513-499-499 biuro@konsorcjumfinansowe.pl
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

Pożyczki pod zastaw działki

Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o. oferuje potencjalnym Klientom możliwość skorzystania z pożyczki pod zastaw działki. Przyjmujemy grunty na terenie całego kraju, bez względu na jego rodzaj – wymagamy jedynie prawnego statusu właściciela działki. Zaciągane w naszej firmie pożyczki pod zastaw działki cieszą się dużą popularnością, a dzięki etycznemu podejściu do potrzeb i oczekiwań pożyczkobiorców oraz profesjonalnej realizacji pożyczki możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Wysokość pożyczki pod zastaw działki uzależniona jest od szeregu czynników. Należy wymienić chociażby wielkość działki, cenę rynkową czy liczbę udogodnień, jakie znajdują się w okolicy. Rzetelną wyceną nieruchomości poddawanej pod zastaw zajmuje się nasz analityk – po dokonaniu oszacowania wiemy, jaką kwotę pożyczki możemy Państwu zaproponować.

pożyczki pod zastaw działki

Pożyczki pod zastaw działki

Dopasowujemy warunki pożyczki pod zastaw działki do sytuacji potencjalnego pożyczkobiorcy; jego możliwości finansowych, wymagań, a także potrzeb. Dzięki zawartej umowie warunki współpracy między Konsorcjum Finansowym a pożyczkobiorcą są jasne i przejrzyste. Klienci otrzymują możliwość uzyskania szybkiej gotówki, co jest niezwykle wartościowe w przypadku trudniejszych sytuacji finansowych. Podobnie jak przy okazji innych rodzajów pożyczek pozabankowych dostępnych w naszej firmie, tak zaciąganie pożyczki pod zastaw działki nie wiąże się z weryfikacją w BIK i KRD. Indywidualnie ustalamy wysokość rat oraz preferowany termin spłaty. Dzięki temu nasi Klienci mogą jednocześnie zabezpieczać swoją sytuację finansową i spłacać zobowiązanie. Zachęcamy do skorzystania z pożyczki pod zastaw działki – zapraszamy do kontaktu.

 

Jakie nieruchomości gruntowe przyjmujemy w ramach pożyczki pod zastaw działki?

Udzielamy pożyczki pod zastaw działki, niezależnie od rodzaju nieruchomości gruntowej czy też jej lokalizacji – przyjmujemy działki na terenie całego kraju. Podczas oszacowywania wartości działki analityk bierze pod uwagę, czy nieruchomość znajduje się w pobliżu miasta, czy też leży na jego obrzeżach; sprawdza również dostępne w okolicy udogodnienia. Na ostateczną wycenę wpływ mają także pozostałe czynniki, takie jak chociażby wielkość nieruchomości. Fundamentem działalności dla Konsorcjum Finansowego Sp. z o.o. jest rzetelne i etyczne podejście do Klienta – charakteryzujemy się profesjonalną obsługą Klienta na każdym etapie procesu zaciągania pożyczki. By uzyskać więcej informacji na temat pożyczki pod zastaw działki zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia dostępnego formularza.