Warszawa, Ludwika Rydygiera 15A/61
513-499-499 biuro@konsorcjumfinansowe.pl
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

Pożyczki pod zastaw mieszkania i domu

Pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu są jedną z najpopularniejszych form pożyczek pozabankowych z możliwością zastawu nieruchomości. Tego rodzaju dofinansowania oferowane przez Konsorcjum Finansowe charakteryzują się minimalnym poziomem niezbędnych formalności, komfortowym terminem spłaty zadłużenia, a także wysokością rat indywidualnie dopasowaną do Klienta. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu pożyczkobiorca otrzymuje duży i szybki zastrzyk gotówki, który jest szczególnie potrzebny w trudniejszych sytuacjach finansowych. Wszelkie warunki pożyczki objęte są przejrzystą umową. Po dokonaniu wyceny nieruchomości przez naszego analityka oraz podpisaniu umowy z pożyczkobiorcą, pieniądze mogą pojawić się na koncie już w przeciągu 48 godzin od zawarcia umowy. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

pożyczki pod zastaw mieszkania

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Jako Konsorcjum Finansowe Sp. z o.o. oferujemy Klientom szybkie i bezpieczne pożyczki pod zastaw mieszkania. Pożyczkobiorcy mogą zastawić nieruchomości budynkowe, których są prawnymi właścicielami – wysokość pożyczki jest bezpośrednio uzależniona od wartości mieszkania, którą oszacowuje nasz analityk. Udzielamy pożyczek bez względu na lokalizację mieszkania; najczęściej nasi Klienci poddają zastawowi mieszkania w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Poznaniu. Jeżeli szukają Państwo więcej informacji o pożyczce pod zastaw mieszkania, prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Pożyczki pod zastaw domu

Zaspokajamy również potrzeby pożyczkobiorców, którzy chcą poddać zastawowi dom jednorodzinny - oferujemy również pożyczki pod zastaw domu. Procedura zaciągania pożyczki wygląda bardzo podobnie jak w przypadku mieszkania. Analityk dokonuje oceny wartości nieruchomości, co jest główną wytyczną określającą maksymalną wysokość pożyczki. Pożyczki pod zastaw domu są idealną propozycją dla osób, które pilnie potrzebują większych pożyczek. Niezbędnych formalności dopełnia się możliwie jak najszybciej, tak, by Klient mógł bezzwłocznie otrzymać gotówkę. Wymogiem uzyskania pożyczki jest status właściciela zastawianej nieruchomości.

pożyczki pod zastaw domu

Dla kogo przeznaczone są pożyczki pod zastaw mieszkania i domu?

Pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu przeznaczone są dla osób, które pilnie potrzebują większej sumy pieniędzy, niezależnie od powodu trudnej sytuacji finansowej. Proces zaciągania pożyczki pod zastaw w Konsorcjum Finansowym ograniczony jest do niezbędnego minimum. Dzięki temu pieniądze mogą pojawić się na koncie bez strat czasowych – w sytuacjach wyjątkowych może to być zaledwie dwadzieścia cztery godziny od zawarcia umowy. Pożyczki pod zastaw mieszkania lub domu przeznaczone są wyłącznie dla prawnych właścicieli nieruchomości budowlanych, które w wyniku umowy ulegają zastawieniu.