Warszawa, Ludwika Rydygiera 15A/61
513-499-499 biuro@konsorcjumfinansowe.pl
Prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Konsorcjum Finansowe umożliwia zaciągnięcie pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości. Jako zastaw przyjmowane są nieruchomości gruntowe i budynkowe, których potencjalny pożyczkobiorca jest prawnym właścicielem – jest to wymogiem niezbędnym do uzyskania oferowanej pożyczki pozabankowej. Przed podpisaniem umowy z Klientem analityk dokonuje wyceny nieruchomości, bez względu na jej rodzaj czy lokalizację – przyjmowane są nieruchomości na terenie całego kraju. Wycena ma bezpośrednie znaczenie dla ustalenia maksymalnej wysokości pożyczki. Po zaakceptowaniu kwoty pożyczki przez Klienta, raty i terminy spłat dopasowywane są do jego potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki temu, nawet w trudniejszej sytuacji finansowej, pożyczkobiorca jest w stanie jednocześnie spłacać zadłużenie i realizować swoje potrzeby pieniężne. Pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości są prężnie rozwijającym się sektorem w Polsce, z którego usług skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych Klientów.
dlaczego pożyczki pod zastaw nieruchomości

Dlaczego pożyczki pod zastaw nieruchomości u nas?

Pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości należą do dynamicznie rozwijającego się sektora pożyczek pozabankowych. Dużą popularność zawdzięczają profesjonalizacji tego rodzaju usług finansowych. Zaciągnięcie pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości w Konsorcjum Finansowym charakteryzuje się tym, że:

  • Nie dokonujemy weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej czy Krajowym Rejestrze Długów,
  • Wysokość oraz termin spłat rat pożyczki dopasowujemy indywidualnie do Klienta,
  • Zastawowi mogą ulec nieruchomości budynkowe lub gruntowe bez względu na lokalizację,
  • Wymagamy prawnego statusu właściciela zastawianej nieruchomości,
  • Staramy się, aby współpraca z pożyczkobiorcą przebiegała bez przeszkód, na podstawie przejrzystej umowy, z etycznym poszanowaniem obu stron,
  • Pożyczka może znaleźć się na koncie Klienta w przeciągu czterdziestu ośmiu lub – w umotywowanych przypadkach – dwudziestu czterech godzin

 

Pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości – dlaczego warto?

Pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości udzielane są przede wszystkim osobom, które potrzebują większej sumy pożyczki bez weryfikacji w bazach BIG oraz KRD. Dlaczego warto skorzystać z pożyczek pozabankowych Konsorcjum Finansowego? Ograniczenie formalności do minimum w znaczny sposób przyśpieszyło procedurę uzyskiwania pożyczki, dzięki czemu osoby w trudnej sytuacji finansowej mogą liczyć na szybkie otrzymanie pożyczki. Głównym fundamentem naszej firmy jest dbałość o Klienta – staramy się, aby wszelkie zawierane z pożyczkobiorcami umowy było możliwie jak najbardziej jasne i przejrzyste. Etyczne podejście do naszej pracy zaowocowało wieloma zadowolonymi Klientami. Skorzystaj z pożyczki pod zastaw dowolnej nieruchomości – po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnianie formularza dostępnego w zakładce „kontakt”.