Oddłużanie

Szybko i odpowiedzialnie

Oddłużanie nieruchomości

Problem z zadłużoną nieruchomością pojawia się w momencie, kiedy wysokość miesięcznych rat przerasta możliwości finansowe. Nie należy załamywać się taką sytuacją, bo jest to problem dotyczący tysięcy Polaków. Instytucje finansowe nie zawsze zgodzą się na zmianę warunków kredytu lub pożyczki. W takiej sytuacji Konsorcjum Finansowe przychodzi z pomocą, oferując oddłużanie na atrakcyjnych i indywidualnie dostosowanych warunkach.

Bardzo dużo osób zwleka z podjęciem decyzji. Ciężko się przyznać do tego, że sytuacja materialna uległa pogorszeniu, ale czas działa tutaj na niekorzyść. Każdy kolejny miesiąc zadłużenia grozi pojawieniem się komornika, z którym znacznie trudniej dojść do porozumienia. Wielu naszych klientów czekało do ostatniej chwili, nim zdecydowali się na naszą ofertę.

Konsorcjum Finansowe realizuje oddłużanie nieruchomości nawet w 48 godzin

Bardzo dużo nieruchomości które oddłużyliśmy, było zadłużonych nie tylko w banku, ale i w pożyczkach pozabankowych. Świadczone przez Konsorcjum Finansowe oddłużanie nieruchomości pozwoli spłacić wszelkie zobowiązania finansowe obciążające hipotekę. Wspólnie ustalimy wysokość miesięcznych rat, aby spłata nie stanowiła problemu dla domowego budżetu.

Nasi analitycy każdy przypadek zadłużenia nieruchomości rozpatrują indywidualnie, bo każda nieruchomość, zadłużenie jak i sytuacja finansowa właścicieli nieruchomości jest inna. Efektem pracy analityków jest propozycja współpracy na warunkach dostosowanych do możliwości finansowych.

W każdym województwie, ale oddłużanie w miejscowościach: Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin i Wrocław najszybciej mogą zostać przez naszych analityków zweryfikowane.

Od momentu skontaktowania się z nami w przeciągu maksymalnie 48 godzin w dni robocze.

Niestety nie. Są sytuacje w których zadłużenie i sytuacja materialna właścicieli nieruchomości jest na tak złym poziomie, że możemy jedynie zaproponować odkupienie danej nieruchomości.

Problem ze spłatą zadłużenia nieruchomości to powszechny problem. Każdego miesiąca dostajemy kilkadziesiąt zapytań odnośnie tej usługi i w każdym przypadku szukamy optymalnego rozwiązania dla klienta.

W formularzu kontaktu prosimy zaznaczyć rodzaj nieruchomości oraz usługę „Oddłużanie” i wypełnić wszystkie wymagane pola. Można również do nas zadzwonić lub napisać, a powiemy dokładnie czego potrzebujemy do wykonania analizy.

Masz pytania o ofertę oddłużenia? Napisz do nas

Wypełnij formularz kontaktowy – przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.