Pożyczki pod zastaw domu

Pożyczki pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu

Konsorcjum Finansowe realizuje także pożyczki pod zastaw domu. Wielu z naszych klientów chce jak najszybciej uzyskać pieniądze z pożyczki, a my to umożliwiamy na atrakcyjnych i przejrzystych warunkach. 70% klientów, którzy skorzystali z tego rodzaju pożyczki, zawdzięczamy wyłącznie poleceniom od zadowolonych ze współpracy klientom. Jest to dla nas największe wyróżnienie i dowód, że nasi analitycy wykonują dobrą pracę.

Pożyczki pod zastaw domu w Konsorcjum Finansowym zorientowane są na wygodę i komfort klienta. Oznacza to, że terminy i wysokości rat rozkładane są w taki sposób, aby nie były zbyt dużym obciążeniem finansowym dla pożyczkobiorcy. Dostosowanie spłaty do możliwości klienta jest kluczowe w udanej współpracy.

Skontaktuj się, jeżeli potrzebujesz pożyczki pod zastaw mieszkania lub innego rodzaju dofinansowania. W formularzu kontaktowym prosimy o zaznaczenie „mieszkanie” w rubryce „Wybierz nieruchomość”. Klienci mogą kontaktować się także drogą telefoniczną pod numerem 513 499 499.

Maksymalna wysokość pożyczki uzależniona jest od indywidualnych warunków. Największy wpływ na wysokość pożyczki pod zastaw domu ma wycena nieruchomości dokonywana przez naszego analityka.

Wycena domu uzależniona jest od wielu czynników. Największy wpływ na ostateczną kwotę pożyczki ma metraż i stan domu. Duże znaczenie ma również lokalizacja i atrakcyjność okolicy.

Pierwszym krokiem w celu otrzymania pożyczki jest skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub drogą telefoniczną. Następnie niezbędnej wyceny dokonuje nasz analityk, po czym na podstawie wyceny przedstawiamy klientowi warunki pożyczki i jej maksymalną wysokość. Po zaakceptowaniu i podpisaniu umowy przez klienta, wypłacamy pożyczkę.

Pożyczkę wypłacamy w przeciągu 48 godzin od podpisania umowy. Wedle życzenia klienta pożyczkę możemy zrealizować nawet do 24 godzin. Oferujemy również wypłatę w formie gotówki.

Kontakt z Konsorcjum Finansowy możliwy jest poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Kontakt” lub drogą telefoniczną – 513 499 499.

Jesteś zainteresowany pożyczką?

Przejdź do formularza kontaktowego – ustalimy szczegóły pożyczki.

Sprawdź nasze inne pożyczki

Ponadto oferujemy

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Zobacz szczegóły dotyczące pożyczek pod zastaw mieszkania - ofertę dostosowujemy pod indywiudalne możliwości i potrzeby klienta.

Pożyczki pod zastaw działki

W Konsorcjum Finansowym istnieje również możliwość skorzystania z pożyczki, której zabezpieczeniem są różnego rodzaju działki.

Oddłużanie nieruchomości

Dostępne jest także oddłużanie nieruchomości. Sprawdź szczegóły i skontaktuj się, jeżeli potrzebujesz oddłużenia dowolnego rodzaju nieruchomości.