Pożyczki pod zastaw działki

Pożyczki pod zastaw działki
Szybka i komfortowa pożyczka

Pożyczka pod zastaw działki

W Konsorcjum Finansowym Sp. z o.o. Oferujemy pożyczki pod zastaw działki na warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pożyczkobiorcy. Przyjmujemy dowolny rodzaj działek – nasze pożyczki skierowane są także podmiotów gospodarczych posiadających grunty rolne. W ofercie pożyczki pod zastaw działki zabezpieczeniem są poddane pod zastaw grunty. Z tego powodu pożyczkę mogą otrzymać również te podmioty, które z różnych przyczyn nie otrzymałyby kredytu bankowego.

Pożyczki pod zastaw działki zawierane w większości przypadków na okres od 6 do 12 miesięcy. Niemniej jednak w Konsorcjum Finansowym podchodzimy do klienta w sposób indywidualny, z głębokim zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań, dlatego istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki pod zastaw działki na okres powyżej 12 miesięcy.

Pod zastaw przyjmujemy działki w dowolnych lokalizacjach. Zajmujemy się oferowaniem tego rodzaju pożyczek na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane zapraszamy więc do kontaktu, po czym dopasujemy warunki i kwotę pożyczki do potrzeb i wymagań.

 

W Konsorcjum Finansowym zastawowi mogą podlegać zarówno działki rolne, jak i budowlane czy leśne. Rodzaj działki jest jednym z elementów mających wpływ na ostateczną wycenę dokonywaną przez analityka.

Wpływ na końcową wycenę gruntu ma wiele elementów, spośród których najważniejsze to: rodzaj działki, metraż, lokalizacja, a nawet dostępność różnych atrakcji w najbliższej okolicy.

Z pożyczki pod zastaw działki może skorzystać każdy podmiot gospodarczy posiadający działkę.

W Konsorcjum Finansowym ubieganie się o pożyczkę pod zastaw działki jest bardzo proste. Niezbędne formalności uprościliśmy do niezbędnego minimum, tak aby nasi klienci mogli otrzymać pieniądze bezzwłocznie.

Po pierwszym kontakcie z klientem, umawiamy się na wizytę naszego analityka, który dokonuje wyceny działki. Na podstawie oszacowania wartości działki wyliczana jest maksymalna kwota pożyczki. Po ustaleniu i zaakceptowaniu warunków pożyczki, podpisujemy z klientem przejrzystą umowę. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zapisów umowy, wszystko dokładnie tłumaczymy.

Po podpisaniu umowy pieniądze pojawiają się na koncie pożyczkobiorcy w 48 godzin. W sporadycznych przypadkach oferujemy również możliwość wcześniejszej wypłaty pożyczki. Jeżeli klient wyrazi takie życzenie, pożyczkę możemy wypłacić także w formie gotówki.

Zainteresowani klienci mogą uzyskać więcej informacji, kontaktując się drogą telefoniczną pod numerem 513 499 499, drogą mailową, pisząc na adres biuro@konsorcjumfinansowe.pl lub kozystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce “kontakt”.

Umów się na wizytę analityka

Jeżeli interesuje Cię pożyczka pod zastaw działki, skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego. Jesteśmy także dostępni pod numerem telefonu 513 499 499. Zapraszamy.

Zobacz pozostałe usługi

Sprawdź również:

Pożyczki pod zastaw domu

W naszej ofercie dostępne są także pożyczki, dla których zabezpieczenie stanowi dom. Zobacz szczegóły dotyczęce tego rodzaju pożyczki.

Pożyczki pod zastaw mieszkania

Zabezpieczeniem dla pożyczki może być również mieszkanie. Sprawdź, jak wygląda w Konsorcjum Finansowym pożyczka pod zastaw mieszkania.

Oddłużanie nieruchomości

Oferujemy nie tylko pożyczki, ale również oddłużanie nieruchomości. Zobacz, czym charakteryzuje się proces oddłużania dowolnej nieruchomości.