Pożyczki pod zastaw mieszkania

Wypłata w 48h

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania skierowana jest do osób, które potrzebują większej sumy pieniędzy w krótszym czasie. Dla tego rodzaju pożyczek zabezpieczeniem jest mieszkanie, które pożyczkobiorca wskazuje pod zastaw. Tego rodzaju pożyczki oferowane są na dowolny cel. Klienci nie są również weryfikowani w bazach danych Biura Informacji Kredytowej czy Biura Informacji Gospodarczej.

Współpracę z klientem podejmujemy na jasnych i przejrzystych warunkach, precyzyjnie określonych w umowie. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości co do zapisów umowy dokładnie wyjaśniamy każdy zapis. W naszej działalności najważniejsze jest wzajemne zaufanie, dlatego każdy etap pracy oparty jest na wspólnym zrozumieniu.

W Konsorcjum Finansowym pożyczka pod zastaw mieszkania charakteryzuje się bardzo dużą dozą bezpieczeństwa. Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się, a udzielimy niezbędnych informacji i odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy.

Pożyczkę pod zastaw mieszkania może otrzymać każdy podmiot gospodarczy posiadający mieszkanie.

Pierwszym etapem w procesie ubiegania się o pożyczkę jest kontakt, podczas którego umówimy się na wizytę naszego analityka. Zadaniem analityka jest dokonanie wyceny mieszkania. Na podstawie jego pracy będziemy mogli zaoferować klientowi maksymalną kwotę pożyczki.

Drugim etapem jest ustalenie warunków pozyczki pod zastaw mieszkania. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu dopasujemy pożyczkę do wszelkich oczekiwań i możliwości.

Trzecim i ostatnim etapem ubiegania się o pożyczkę jest podpisanie umowy, akceptując wcześniej warunki i ustalenia. Pożyczkobiorca może otrzymnać pożyczkę w 48 godzin od podpisania umowy. W niektórych przypadkahc mogą to być nawet 24 godziny. Oferujemy również możliwość wypłaty pożyczki gotówką.

Na wycenę mieszkania ma wpływ przede wszystkim metraż. Pod uwagę brany jest także ogólny stan mieszkania. Duży wpływ na wycenę ma również lokalizacja i atrakcyjność najbliższej okolicy.

Pożyczka wypłacana jest w 48 godzin po podpisaniu umowy. Jeżeli klient wyrazi takie życzenie, pieniądze mogą pojawić się na koncie pożyczkobiorcy nawet w 24 godziny. Dostępna jest także możliwość wypłaty pożyczki w formie gotówki.

Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego – 513 499 499.

Uzyskaj wycenę mieszkania

Skontaktuj się już dzisiaj i uzyskaj wycenę mieszkania – nasz analityk umówi się z Tobą na wizytę. Dzięki temu będziemy mogli przedstawić Ci ofertę pożyczki.

Pozostałe usługi
Sprawdź też

Pożyczki pod zastaw działki

Pożyczka, dla której zabezpieczenie stanowi dowolny rodzaj działki. Mogą to być między innymi grunty rolne czy działki rekreacyjne. Poznaj więcej szczegółów.

Pożyczki pod zastaw domu

Oferujemy również pożyczki pod zastaw takich nieruchomości jak dom. Sprawdź więcej szczegółów dotyczących tego rodzaju pożyczek.

Oddłużanie nieruchomości

Ofertę kierujemy również do osób zainteresowanych oddłużaniem nieruchomości. Dowiedz się, jak wygląda oddłużanie w Konsorcjum Finansowym.