Regiony

Skup nieruchomości Mazowieckie

Pożyczki świadczone przez wyspecjalizowaną firmę to opcja wybierana przez coraz większą grupę właścicieli budynków i działek. Jako Konsorcjum Finansowe sp. z o.o. docieramy do potencjalnych klientów rozsianych po różnych regionach kraju. Szczególną popularnością od początku naszej działalności cieszył się skup nieruchomości mazowieckie. Niemniej jednak poszerzyliśmy swoją pracę o inne tereny, takie jak między innymi skup nieruchomości dolnośląskie czy skup nieruchomości małopolska. Jakie pozostałe regiony obejmuje nasz skup nieruchomości?

Dolnośląskie i śląskie

W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem ze strony klientów może się pochwalić skup nieruchomości dolnośląskie. Właściciele mieszkań, domów i innych nieruchomości korzystają z szybkich pożyczek – dzięki temu bez tracenia czasu i bez załatwiania zbędnych formalności mogą otrzymać pieniądze, także w przypadku, kiedy dana nieruchomość jest zadłużona. Analityk dokonuje wyceny nieruchomości i na tej podstawie oszacowywana jest maksymalna kwota udzielanej pożyczki.


Klienci – zarówno jeśli chodzi o skup nieruchomości śląskie, jak i pozostałe regiony – po zaakceptowaniu danej kwoty podpisują umowę, w której zawarte są między innymi takie aspekty jak rozłożenie rat: ich wysokość oraz terminy spłaty. Dokładamy starań, by raty były dopasowane do możliwości i oczekiwań każdego z klientów, bez względu na region.

Małopolska i wielkopolska

To kolejne ważne punkty na mapie rozwoju firmy. Skup nieruchomości małopolska działa na prężnie funkcjonującym rynku pożyczek pozabankowych. Zarówno w przypadku tego regionu, jak i pozostałych terenów, zastawowi mogą ulec nawet działki położone z dala od głównych szlaków komunikacyjnych, bardzo duże lub – wręcz przeciwnie – małe domy czy mieszkania. Skup nieruchomości małopolska dokonuje wyceny nieruchomości – udzielenie pożyczek jest uzależnione od akceptacji wyceny i maksymalnej kwoty przez potencjalnego klienta.


Procedura ubiegania się o pożyczkę jest taka sama dla wszystkich regionów. Poszczególne kroki będą identyczne, niezależnie od lokalizacji nieruchomości. Potencjalni pożyczkobiorcy mogą umówić się z nami na wizytę analityka w dowolnej chwili, niezależnie od regionu – zarówno jeśli chodzi o skup nieruchomości wielkopolska, jak i tereny w innych województwach. Jeżeli są Państwo zainteresowani pożyczką na którymkolwiek terenie Polski, prosimy o kontakt telefoniczny (numery są dostępne na górze strony) lub informacje poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy.

Pozostałe regiony naszego skupu nieruchomości

Skup nieruchomości mazowieckie, dolnośląskie, śląskie, małopolska i wielkopolska to nie wszystkie regiony, w których udzielamy pożyczek. Jeżeli istnieje taka potrzeba, staramy się docierać do wszystkich osób zainteresowanych pożyczką w Konsorcjum Finansowym. Współpracujemy z coraz liczniejszym gronem pożyczkobiorców w różnych regionach Polski – działamy również jako skup nieruchomości podkarpackie. Zapraszamy do kontaktu!